Фундамент Свято – Іллінського храму

Неділя, 07.10.2018 18:54

Громада Свято-Іллінської церкви виражає щиру подяку і земний уклін всім хто нам допомагав та закликає всіх небайдужих людей підтримати благий почин та взяти участь в богоугодній справі і знайти можливість надання фінансової, матеріальної або іншої посильної допомоги для подальшого проведення будівництва Свято – Іллінської церкви, множте славу Божу, щоб ще в одному місці, ще в одному храмі славилось ім’я Боже! «Десниця Божа торкається людини, що будує дім Божий, і багато гріхів простяться йому» св. Іоанн Кронштадтський.

Якщо ви маєте добрий намір надати фінансову допомогу храму св. Іллі Пророка, скористайтеся послугами Вашого банку і нашими реквізитами (у гривнях):

Отримувач – релігійна громада УПЦ Свято-Іллінська церква

р/рахунок № 26005198178,    в АБ «Укргазбанк»,     МФО 320478,      Код 37808921

Призначення платежу (вказувати обов’язково) –   благодійна пожертва на будівництво храму.

Пожертвування храму можуть бути направлені поштовим переводом за адресою:

вул. Іштвана Добо, 22, с. Ратівці, Ужгородський район, 89433,

Отримувач – релігійна громада УПЦ Свято-Іллінська церква.

Обов’язково  відправляйте імена для молитовного поминання на Богослужінні (за здоров’я чи упокій).

Ми сердечно вдячні всім тим, хто відгукується і допомагає нам. Ми будемо вдячні, за будь-яку посильну для Вас пожертву. Сума пожертвувань залежить тільки від вашого бажання і можливості. Земний уклін Вам, милість Господа Ісуса Христа, молитвами Пресвятої Богородиці і заступництвом святого пророка Іллі в усіх Ваших благих починаннях. Настоятель та громада Свято-Іллінського храму.