Прохання про допомогу

Вівторок, 13.09.2016 22:41

Громада Свято-Іллінської церкви закликає всіх небайдужих людей підтримати благий почин та допомогти нам матеріально. Хай Господь Милосердний не залишить Вас своєю благодаттю і воздасть Вам сторицею молитвами пророка святого Іллі!

Якщо ви маєте добрий намір надати фінансову допомогу храму св. Іллі Пророка, скористайтеся послугами вашого банку і нашими реквізитами (у гривнях):

Отримувач – релігійна громада УПЦ Свято-Іллінська церква

р/р IBAN UA 383204780000026005924902087,    код ЄДРПОУ 37808921 в     АБ «Укргазбанк»

Призначення платежу (вказувати обов’язково) –   благодійна пожертва на будівництво храму.

Пожертвування храму можуть бути направлені поштовим переводом за адресою:

вул. Іштвана Добо, 22, с. Ратівці, Ужгородський район, 89433,

Отримувач – релігійна громада УПЦ Свято-Іллінська церква (Русин Тарас Михайлович).

Пожертвування храму можуть бути направлені на картку ПРИВАТ БАНКУ настоятеля (Русин Тарас Михайлович)   4149 6293 1819 3232.

Обов’язково  відправляйте на адресу [email protected] або [email protected] імена для молитовного поминання на Богослужінні (за здоров’я чи упокій), деталі платежу (від кого, коли, сума).

Пожертвувати можна безпосередньо в храмі, в день Богослужінь.

Ми сердечно вдячні всім тим, хто відгукується і допомагає нам. Ми будемо вдячні, за будь-яке посильну для Вас пожертву. Сума пожертвувань залежить тільки від вашого бажання і можливості. Просимо жертводавців вказувати свої імена для молитвинного поминання.