Про нас

Милістю Божою, з благословення Високопреосвященійшого Феодора митрополита Мукачівського і Ужгородського в селі Ратівці, Ужгородського району будується православна церква во ім’я великого святого – пророка Іллі.

ПРОЕКТ Свято-Іллінської церкви (І-ша черга будівництва):

20.11.2011р. – освячено храм, а 21.11.2011р. – протоієр. Іоанном (Легеза) відслужена перша Літургія.

S4020144S4020145

Інформація за телефонами: (+38)0661203360 або     (+38)0976761829,  Світлана.

Відбувається діалог між священнослужителем та прихожанами: роз’яснення віровчення, Святого Письма та всього того, що цікавить прихожан, також запитання можна подати анонімно (записку з запитанням вкинути в кружку для збору пожертв, в зручний для Вас час).

Євангельська група

При Свято-Іллінському храмі діє Євангельська група, яка займається читанням Святого Євангелія, що сприяє вивченню Святого Письма. Молитвинно читається Святе Євангеліє: особливо за будівництво храму та за прихожан Свято-Іллінської церкви. Молитви до та після читання Святого Євангелія

Читання Псалтирі (за здоров’я або за упокій)

При Свято-Іллінському храмі також можна замовити читання Псалтирі.